Zakupy z dietetykiem

Wiemy jak precyzyjnie wdrożyć program żywieniowy ściśle dopasowany do Twoich potrzeb, oparty na racjonalnej diecie i odpowiednio dobranej aktywności fizycznej.

Kluczem do realizacji założeń są dobre zakupy i odpowiednia jakość produktów o dużej gęstości odżywczej. Wiemy jak trudno odnaleźć się w dzisiejszej różnorodność produktów – wychodząc Państwu naprzeciw oddaliśmy do dyspozycji opcję – ZAKUPÓW Z DIETETYKIEM.
Bardzo często prowadząc konsultację spotykam się z pytaniami od Państwa:

  • Gdzie kupić dany produkt?
  • Jak analizować jego skład? 
  • Na co zwrócić uwagę przy porównaniu alternatywnych produktów?

Te wszystkie aspekty są bardzo ważne z punktu widzenia skuteczności diety a co za tym idzie warunkuje osiągnięcie założonych celów. Zachęcam zatem Państwa do skorzystania z opcji wspólnych Zakupów z Dietetykiem co znacznie ułatwi Państwu cały proces pozyskiwania produktów do diety.
Jak istotnym warunkiem w realizacji diety jest właściwy produkt. Zwykle przekonujemy się po fakcie jak brakuje nam konkretnych składników w naszej lodówce. Wówczas zamiast zjeść dobry posiłek zwykle ratujemy się improwizacją co bardzo często przekłada się na posiłek bardziej kaloryczny niż mieliśmy w planie i w konsekwencji odciąga nas od zamierzonego rezultatu.
Zapraszam zatem do współpracy. Pomogę właściwie zaplanować zakupy, dobrać odpowiednią jakość produktu oraz przeanalizować jego skład pod kątem wartości odżywczych .