O nas

Centrum Dietetyki i Aktywności działa od stycznia 2010 r. Od początku istnienia do chwili obecnej zaprosiliśmy do gabinetów ponad 2000 pacjentów. Pomogliśmy im w różnego rodzaju przypadłościach (otyłość, cukrzyca typu 2, niedoczynność tarczycy, insulinooporność). Funkcjonujemy w trzech miastach. Obecnie to Szczecin, Stargard oraz Koszalin – dietetyk w każdym z nich zapewni Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

Przede wszystkim stawiamy na praktyczne rozwiązania oraz indywidualne podejście do Pacjenta i jego oczekiwań względem współpracy. Do diagnozy wykorzystujemy również analizator składu ciała firmy Tanita. Dzięki niemu bardzo precyzyjnie możemy określić podstawowe parametry ciała. Bioimpedancja elektryczna (BIA) umożliwia nam określenie zawartości tkanki tłuszczowej w masie ciała, a także masę beztłuszczową (kości, mięśnie, tkanki miękkie – organy) i stopień nawodnienia z dokładnością do 0,1%.

Praktyczne rozwiązania z indywidualnym podejściem

W pracy z Pacjentem stawiamy zawsze na rozwiązania praktyczne. Każdy przychodząc do naszego Centrum określa swoje cele. Następnie dietetyk pod tym kątem dobiera odpowiednią strategię działania. Pierwsza wizyta opiera się w dużej mierze na diagnostyce problemu z jakim przychodzi do nas Pacjent. Analiza składu ciała, dokładny wywiad jak również sugestie Pacjenta umożliwiają nam przygotowanie diety. Ściśle dopasowanej diety. Uwzględniającej preferencje a także harmonogram dnia Pacjenta. Oczywiście uwzględnia ona preferencje oraz harmonogram dnia Pacjenta. Dieta rozliczona jest na podstawie bardzo dokładnego bilansu kalorycznego. Zawsze napisana jest indywidualnie. Produkty w diecie są ogólnodostępne oraz sezonowe aby miały wysoką jakość i odpowiednia gęstość odżywczą.

W naszym Centrum oferujemy również pakiet wizyt kontrolnych. Ich celem jest bieżący monitoring założonego celu oraz wyników naszych Pacjentów. Jako wsparcie do każdej prowadzonej kampanii od 2016 r oddaliśmy do Państwa dyspozycji mobilną aplikację w systemie Android – Selfdiet. Aplikacja tworzy listy zakupowe generowane na co dzień lub na cały tydzień. Przypomina o założonych celach jakie wyznaczył dietetyk. Również podpowiada przepisy do wybranych posiłków.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Państwa do każdego z naszych gabinetów w Szczecinie, Stargardzie a także w Koszalinie. Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie zdrowego odżywiania. Reasumując: zawsze jest dobry czas aby zmienić swoje nawyki!

Dietetyk pomoże w

 • nadwadze i otyłości
 • nadciśnieniu tętniczym
 • podwyższonym poziomie cholesterolu
 • cukrzycy
 • niedoborach pokarmowych
 • ułożeniu zbilansowanej diety sportowej

Konsultacje przeznaczone są dla każdego kto chce

 • zdobyć wiedzę na temat prawidłowego odżywiania
 • zredukować tkankę tłuszczową,
 • pozbyć się nadwagi,
 • poprawić kondycję i wytrzymałość ,
 • zmaksymalizować efekty swojego treningu oraz otrzymać indywidualny plan żywieniowy dopasowany do swojej aktywności fizycznej.

Piotr Lewandowski – ZnanyLekarz.pl

UMÓW WIZYTĘ - SZCZECIN UMÓW WIZYTĘ - STARGARD