Centrum Dietetyki i Aktywności w Stargardzie

Na początek kilka słów o mnie aby mogli mnie Państwo lepiej poznać. Nazywam się Piotr Lewandowski – dietetyk w mieście Stargard. Moje doświadczenie w zakresie odżywiania zacząłem zdobywać podczas studiów na Wydziale Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie. Uzyskaną wiedzę poszerzałem w praktyce kończąc dwuletni staż w Westmanstown Sport & Conference Center w Dublinie. Specjalizowałem się tam przede wszystkim w konsultacjach żywieniowych dla ludzi aktywnych, systematycznie uprawiających sport i wysiłek fizyczny.

W swojej praktyce skupiam się na skutecznym wsparciu skierowanym do osób, które pragną wyeliminować złe nawyki żywieniowe oraz zredukować masę ciała. Pomagam także w leczeniu schorzeń wywołanych nieodpowiednim sposobem odżywiania. Oferuję formy współpracy oparte wyłącznie na praktycznym podejściu oraz indywidualnych potrzebach danego Pacjenta. Jeśli zastanawiasz się czy dietetyk może zapewnić wsparcie w Twoich problemach, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Odpowiem na wszystkie wątpliwości i pytania. Spotkajmy się w Centrum Dietetyki i Aktywności!

Dietetyk Stargard - Osiedle Zachód A17

Rok 2015 był znaczący w mojej działalności jako dietetyk. Uruchomiłem wtedy kolejną przychodnię. Tym razem w Stargardzie, pod adresem Osiedle Zachód A17. W nowym miejscu oferowane są wszystkie usługi dostępne do tamtego czasu tylko w szczecińskim gabinecie. A co za tym idzie zachowana została również możliwość umówienia się na wizytę przez internet. To bardzo wygodny sposób, który nie wymaga wysyłania e-maili z zapytaniem, telefonowania czy pamiętania o dacie zarejestrowanego spotkania.

Co mogę zaoferować w Stargardzie? Po pierwsze odpowiem na wszystkie pytania, następnie opracuję indywidualną dietę oraz pomogę dobrać program treningowy dopasowany do możliwości twojego organizmu. Analiza wszystkich potraw pozwoli na ułożenie sposobu odżywiania, który będzie idealnie dostosowany do codziennych zajęć i przyzwyczajeń. Dieta nie musi torpedować twojego planu dnia, tak samo jak nie musisz rezygnować ze spożywania ulubionych produktów.

Zdrowe nawyki żywieniowe plus aktywność fizyczna

W Centrum Dietetyki i Aktywności przede wszystkim stawiamy na współpracę opartą na zdrowych nawykach żywieniowych. Oznacza to, że w swojej praktyce nie stosujemy żadnych suplementów. Program zawsze oparty jest na treningu, ćwiczeniach i odpowiednio dobranej indywidualnej diecie. Co za tym idzie, gwarantuje to Pacjentowi sukces w odchudzaniu. Natomiast po zakończeniu współpracy pewność utrzymania pożądanej wagi. Dzięki wyrobieniu odpowiednich nawyków żywieniowych skutecznie można uniknąć problemów z nagłym przyrostem masy (efekt jo-jo). Stawiamy na jakość i oparcie diety na prostych, ogólnodostępnych produktach. Takie podejście w połączeniu z odpowiednim treningiem spotkało się z bardzo przychylnym odbiorem wśród naszych Pacjentów.

Marzysz o zdrowym wyglądzie i idealnej sylwetce? Odwiedź przychodnię w Stargardzie. Przekonaj się, że dietetyk efektywnie może pomóc w realizacji twoich planów.

Piotr Lewandowski – ZnanyLekarz.pl

Nasza Przychodnia

Centrum Dietetyki i Aktywności
Adres: Osiedle Zachód A17, 73-110 Stargard (na terenie Przychodni Medycyny Rodzinnej)

Tel.: 516 052 350

Godziny pracy: piątek 15.00 – 18.00