Gabinet dietetyczny Szczecin

Zapraszamy do Centrum Dietetyki i Aktywności w Szczecinie. Jesteśmy przekonani, iż promowanie zasad racjonalnego odżywiania w połączeniu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną pozwoli Wam na dobre samopoczucie, świetny wygląd oraz wspaniały humor każdego dnia. Wiemy jak precyzyjnie wdrożyć program żywieniowy ściśle dopasowany do Twoich potrzeb – oparty na racjonalnej diecie i odpowiednio dobranej aktywności fizycznej. Właśnie połączenie ruchu (w postaci ćwiczeń bądź innej aktywności sportowej) z dietą jest najlepszym sposobem na skuteczną i bezpieczną redukcję masy ciała. Takie podejście dietetyka do procesu odchudzania pozwala skutecznie wyeliminować efekt jojo. Najczęściej pojawia się on w wyniku nieumiejętnie stosowanej diety i oznacza niepożądany wzrost wagi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zakresie usług i formach pomocy dostępnych w szczecińskim gabinecie Centrum Dietetyki i Aktywności, to zachęcamy do kontaktu.

Współpraca z dietetykiem

Pierwsza wizyta polega najczęściej na poznaniu Twoich preferencji kulinarnych i dotychczasowego sposobu odżywiania. Przy użyciu profesjonalnej aparatury dietetyk może także przeprowadzić badanie polegające na określeniu składu ciała (zawartość tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej, zawartość wody komórkowej i pozakomórkowej itp.). Dietetyk odpowie na Twoje pytania, ułoży zbilansowaną dietę oraz pomoże dobrać program treningowy dopasowany do możliwości Twojego organizmu. Analiza wszystkich potraw pozwoli dietetykowi na ułożenie sposobu odżywiania, który będzie idealnie dopasowany do Twoich codziennych zajęć i przyzwyczajeń. Możesz zdecydować się na indywidualny program żywieniowy (na okres 7, 14 lub 21 dni) lub skorzystać z wybranego pakietu. Dowiedz się więcej o programach i pakietach.

Jeżeli Twoim miejscem zamieszkania jest Szczecin, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wizyt domowych. Sprawdź co możesz zyskać umawiając się z dietetykiem w swoim domu.

Nowoczesna rejestracja wizyt w gabinecie dietetycznym

Wraz z nową stroną internetową wprowadziliśmy nowoczesny system rejestracji wizyt w gabinetach Centrum Dietetyki i Aktywności (w Szczecinie i Stargardzie). System funkcjonujący na naszej stronie pozwala skrócić do minimum czas i formalności związane z rejestracją wizyty w naszych gabinetach dietetycznych. W łatwy sposób można sprawdzić wszystkie wolne terminy i wśród nich wybrać najdogodniejszy dla siebie. Ponadto nie ma potrzeby rozmów telefonicznych, wysyłania e-maili i związanego z tym oczekiwaniem na odpowiedź.

W jaki sposób to działa? Po pierwsze – zakładamy swoje konto w systemie. Następnie po zalogowaniu należy wybrać miasto w którym chcemy się spotkać z dietetykiem (Szczecin lub Stargard) oraz typ wizyty. Może to być np. pierwsza konsultacja lub wizyta kontrolna. Kolejną czynnością jest wybór z kalendarza wolnego dnia i godzinę kiedy chcemy odwiedzić gabinet dietetyka. Jesteśmy przekonani, że taka forma kontaktu z Centrum Dietetyki i Aktywności zapewni maksymalną wygodę i komfort w wyborze terminu wizyty. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z naszych pacjentów mogą preferować tradycyjne formy kontaktu. Dlatego też zawsze można do nas zadzwonić i porozmawiać na temat spotkania w gabinecie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasza przychodnia w Szczecinie, przydatne informacje

Adres:
ul. Kazimierska 4e/1, 71-043 Szczecin.

Telefon:
516 052 350

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek: 10.00 – 18.00
piątek: 10.00 – 14.00
sobota: 10.00 – 14.00

Jak dojechać do gabinetu w Szczecinie?

Szczecin jest dobrze skomunikowanym miastem więc nie ma problemu z dotarciem do naszej poradni. Jesteśmy w zachodniej części miasta. Żeby dojechać do nas można skorzystać z usług komunikacji miejskiej. Autobusy i tramwaje zatrzymują się w pobliżu Centrum Dietetyki i Aktywności.
Najbliższy przystanek „Gumieńce” znajduje się przy ul. Kwiatowej. Zatrzymują się przy nim linie 88, 98, 108, 124, 536. Z przystanku do naszej przychodni dietetycznej przy ul. Kazimierskiej jest do przejścia dystans ok. 400m (spacerem zajmuje to niecałe 5 minut).

Do przystanku przy ul. Kwiatowej dojeżdżają także tramwaje linii 8 i 10.

Jeśli przyjedziesz do Centrum Dietetyki i Aktywności samochodem, to przy budynku w którym znajduje się gabinet jest możliwość darmowego parkowania.

Piotr Lewandowski – ZnanyLekarz.pl

UMÓW WIZYTĘ - SZCZECIN PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS