Aplikacja mobilna Centrum Dietetyki i Aktywności

Do Państwa dyspozycji oddajemy aplikację mobilną w systemie Android, która w sposób praktyczny ułatwia realizację całego procesu związanego z odchudzaniem lub dietą kliniczną.

Dzięki połączeniu aplikacji z indywidualną dietą Pacjent może generować listy zakupowe, ustawiać przypomnienia o posiłku oraz cały czas kontrolować dietę mając ją zawsze w obrębie swojego telefonu. Cała integracja jest prosta i bardzo praktyczna w zastosowaniu. W praktyce aplikacja mobilna przenosi Państwa w sposób praktyczny do zastosowań mobilnych, dzięki czemu zawsze Państwo są na bieżąco z dietą (bez konieczności chodzenia z segregatorem, kartkami, drukowania niepotrzebnych papierowych stron etc.). Przypomnienie głosowe przed posiłkami, listy zakupowe generowane na co dzień lub na cały tydzień, przypomnienie założonych celów, organizacja przepisów to najmocniejsze strony Państwa indywidualnej aplikacji SELFDIET.

Aplikacja Selfdiet Wyznaczanie swojego celu - Selfdiet Ustawienia aplikacji Selfdiet Przepisy i składniki diety Konsultacja dietetyczna w aplikacji