Nowoczesna rejestracja pacjentów

Wraz z nową stroną internetową centrumdietetyki.com wprowadziliśmy nowoczesny system rejestracji pacjentów. Od dziś każdy może skorzystać z jednego z najlepszych rozwiązań informatycznych. Dzięki niemu w bardzo  wygodny sposób można  umówić wizytę u dietetyka w Szczecinie i Stargardzie gdzie zlokalizowane są nasze placówki.

Platforma iGabinet usprawnia proces rejestracji w gabinecie dietetycznym. Umożliwia umówienie się na wizytę bez zbędnego tracenia czasu na wykonywanie telefonów, pisanie maili oraz oczekiwania na odpowiedź od dietetyka z potwierdzeniem daty spotkania. Internetowy kalendarz pozwoli wybrać wolny termin wizyty oraz dietetyka do którego chcieliby się Państwo umówić. Rejestracja przebiega w łatwy i intuicyjny sposób – wystarczy założyć swoje konto wybrać login i hasło a platforma podpowie najdogodniejsze terminy i dostępność wybranych dietetyków.

Platforma iGabinet - umawianie konsultacji dietetycznych

Jesteśmy przekonani, że nowa forma kontaktu z naszymi gabinetami zapewni komfort w wyborze terminu spotkania z dietetykiem. Kolejną zaletą jaką cechuje się platforma iGabinet jest to, że nie ma potrzeby pamiętania o dokładnym terminie konsultacji. Na jeden dzień przed zaplanowaną wizytą w gabinecie dietetycznym otrzymuje się wiadomość SMS z przypomnieniem o zaplanowanym terminie spotkania. Stawiamy na nowoczesność i wygodę rejestracji (dowolna pora najbardziej wygodna dla Pacjenta), ale zawsze też można do nas zadzwonić i umówić się w tradycyjny sposób.

Jak korzystać z systemu rejestracji wizyt na naszej stronie www?

Wystarczy wybrać z górnego menu (zakładka „Gabinety”) na stronie centrumdietetyki.com miasto w którym planujemy wizytę u dietetyka. Aktualnie do wyboru jest Szczecin oraz Stargard (tymczasowo w Koszalinie nie oferujemy elektronicznej formy rejestracji). Po przejściu do podstrony gabinetu w Szczecinie w prawej kolumnie znajduje się przycisk „Umów wizytę – Szczecin”. Wystarczy w niego kliknąć by przejść na platformę iGabinet. Tam mamy do wyboru:

  • pierwszą konsultację dietetyczną
  • wizyty kontrolne w ramach wybranego pakietu
  • wizytę kontrolną bez wykupionego pakietu

Po określeniu typu wizyty wystarczy wybrać dogodną datę w kalendarzu.

Jak jeszcze można umówić się na spotkanie z dietetykiem?

Proponujemy również rejestrację wizyt on-line w Centrum Dietetyki i Aktywności za pośrednictwem znanego serwisu internetowego znanylekarz.pl. Procedura rejestracji przebiega podobnie jak w przypadku platformy iGabinet. Po zdecydowaniu się na wolny termin w kalendarzu wystarczy podać swój adres e-mail, imię, nazwisko.  Niezbędny będzie też nr telefonu komórkowego. To bardzo użyteczna opcja ponieważ umawiając wizytę u dietetyka z dużym wyprzedzeniem łatwo jest zapomnieć o jej terminie. Na podany numer telefoniczny  przychodzi sms z przypomnieniem o umówionej wizycie. Co ważne następuje to na krótko przed wizytą a nie po dokonaniu rezerwacji. Takie potwierdzenie otrzymuje się e-mailem zaraz po zarejestrowaniu wizyty.

Rejestracja wizyt przez ZnanyLekarz

Elektroniczne formy rejestracji stają się coraz bardziej powszechnym sposobem na umówienie spotkania w gabinetach dietetyki. Cały proces zajmuje dosłownie kilka minut. Nie trzeba się przejmować kolejkami, pamiętać o terminie wizyt. Można się zarejestrować o każdej porze, każdego dnia, z każdego miejsca – wystarczy tylko mieć dostęp do internetu.