Zdrowa dieta i aktywność fizyczna bez efektu jojo!

Zapraszamy do Centrum Dietetyki i Aktywności w Szczecinie. Jesteśmy przekonani, iż promowanie zasad racjonalnego odżywiania w połączeniu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną pozwoli Wam na dobre samopoczucie, świetny wygląd oraz wspaniały humor każdego dnia. Wiemy jak precyzyjnie wdrożyć program żywieniowy ściśle dopasowany do Twoich potrzeb, oparty na racjonalnej diecie i odpowiednio dobranej aktywności fizycznej.

Współpraca z dietetykiem.

Dietetyk odpowie na Państwa pytania, ułoży zbilansowaną dietę oraz pomoże dobrać program treningowy dopasowany do możliwości Twojego organizmu. Analiza wszystkich potraw pozwoli dietetykowi na ułożenie sposobu odżywiania, który będzie idealnie dopasowany do Twoich codziennych zajęć i przyzwyczajeń. Jeżeli Twoim miejscem zamieszkania jest Szczecin, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wizyt domowych. Sprawdź co możesz zyskać umawiając się z dietetykiem w swoim domu.

Nowoczesna rejestracja pacjentów.

Wraz z nową stroną internetową dla Państwa wygody wprowadziliśmy nowoczesny system rejestracji pacjentów – od dziś możecie korzystać z jednego z najlepszych rozwiązań informatycznych. Platforma iGabinet umożliwi Państwu umówienie się na wizytę bez wykonywania telefonów czy pisania maili. Internetowy kalendarz pozwoli wybrać wolny termin wizyty oraz dietetyka, do którego chcieliby się Państwo umówić. Rejestracja przebiega w łatwy i intuicyjny sposób – wystarczy założyć swoje konto wybrać login i hasło a platforma podpowie najdogodniejsze terminy i dostępność wybranych dietetyków. Jesteśmy przekonani, że nowa forma kontaktu z naszym gabinetem zapewni Państwu komfort w wyborze terminu wizyty.
Zawsze też można do nas zadzwonić i umówić się w tradycyjny sposób.

Nasza przychodnia w Szczecinie:
ul. Kazimierska 4e/1
71-220 Szczecin
Telefon: 516 052 350

Piotr Lewandowski – ZnanyLekarz.pl

UMÓW WIZYTĘ - SZCZECIN PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS