Centrum Dietetyki i Aktywności Koszalin

Końcówka roku 2017 to bardzo przyjemny moment dla naszej sieci gabinetów dietetycznych. W listopadzie 2017 r zaprosiliśmy bowiem Państwa do nowo otwartego Centrum Dietetyki i Aktywności w Koszalinie przy ul. Sygietyńskiego 14.

Pani dietetyk Maja Czerwińska – Rogowska, która pracuje z pacjentami w Koszalinie specjalizuje się w leczeniu żywieniowym pacjentów z otyłością i niedowagą. Pracuje z osobami cierpiącymi z powodu chorób dietozależnych takich jak: cukrzyca typu 2, zespół jelita drażliwego, celiakia, niedoczynność tarczycy.
Przede wszystkim schorzenia te wynikają z:

  • złych nawyków żywieniowych
  • spożywania produktów o wysokim indeksie glikemicznym
  • braku regularnych posiłków oraz aktywności fizycznej.

Pani Magister ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na kierunku „Dietetyka” a także studia podyplomowe (kierunek „Psychodietetyka”). Obecnie kończy studia doktoranckie na tej samej Uczelni. Więcej o jej doświadczeniu i kwalifikacjach można dowiedzieć się tutaj.

Co oferuje dietetyk w Koszalinie?

Naszym Pacjentom chcemy przekazać przede wszystkim sprawdzony sposób współpracy. Opiera się on głównie na kompleksowym działaniu – indywidualnie dobranym do możliwości każdego organizmu. Trafiając do naszego gabinetu Pacjent określa swój cel. Następnie my dobieramy odpowiednią strategię. Pomaga nam w tym nowoczesna technologia w postaci analizatora Tanita. To specjalistyczne urządzenie, które precyzyjnie określa skład ciała (np. masa tłuszczowa, ilość tkanki mięśniowej, nawodnienie) oraz prezentuje przydatne wskaźniki.

Sporządzając nasze programy żywieniowe absolutnie nie wykorzystujemy żadnego z dostępnych suplementów diety. Każdy program złożony jest z indywidualnie opracowanego jadłospisu w połączeniu z odpowiednim treningiem oraz aktywnością fizyczną. Ćwiczenia dobieramy w taki sposób, by były zawsze dostosowane do możliwości fizycznych danego organizmu. Układając plan żywieniowy dietetyk uwzględnia preferencje smakowe Pacjenta oraz rytm jego codziennych zajęć. Dlatego nie ma potrzeby dostosowywać swój dzień do diety. To my dostosujemy dietę do Twojego harmonogramu dnia.

We Wszystkich placówkach już ponad 2000 Pacjentów poradziło sobie z problemem otyłości, nadwagą i chorobami dietozależnymi. Jeśli pragniesz zdrowo wyglądać, zrzucić zbędne kilogramy lub poradzić sobie chorobami klinicznymi to zapraszamy do Centrum Dietetyki i Aktywności w Koszalinie przy ul. Sygietyńskiego 14. Skutecznie pomożemy w zrealizowaniu Twojego celu!

Dietetyk Maja Czerwińska-Rogowska

Nasza Przychodnia

Centrum Dietetyki i Aktywności
Adres: ul. Sygietyńskiego 14, 75-547 Koszalin
Tel.: 607 898 068
Godziny pracy: poniedziałek – piątek od 14.00 do 18.00.