Dieta redukcyjna Przemka
Edyta na diecie z Centrum Dietetyki i Aktywności
Wojtek na diecie
Przemek po kuracji odchudzającej

Dieta ułożona pod pacjenta, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji. Właściwie dobrana kaloryczność sprawiła, że nie chodziłem głodny, a waga proporcjonalnie spadała w dół. Proste przepisy oraz powszechne produkty oszczędziły czas na przygotowanie posiłków. Przez cały czas trwania programu mogłem liczyć na wsparcie mailowe i telefoniczne co znakomicie wpływało na moja motywację . Jednym słowem znakomita opieka i profesjonalnie dobrana dieta.

p. Przemek
dieta redukcyjna -11kg

Edyta wdraża indywidualną dietę

Na portalu Znany Lekarz „znalazłam” Pana Piotra Lewandowskiego, nawiązaliśmy wpółprace wraz z z mężem i to był strzał w dziesiątkę. Po pierwszym miesiącu (4 tygodnie diety) każde z nas 4 kg mniej! Dieta dostosowana do naszych gustów kulinarnych, posiłki proste , bardzo smaczne i o dziwo sycące. Przed nami następny miesiąc i kolejne kilka kilo mniej 🙂 Profesjonalne i indywidualne podejście do „pacjenta” motywuje do działania. Szczerze polecam!

p. Edyta
dieta redukcyjna -6kg

Wojtek na naszej diecie

Fachowiec.Konkretny i kompetentny.Produkty zapisane w diecie, gdy mi nie odpowiadały zastępuję innymi zachowując cel diety.Godziny posiłków,które Pan Piotr zalecił wreszcie sprawiły,że czułem się lepiej i wyraźnie moja sylwetka się polepszyła.Efektem współpracy jest 12 kilo mniej !!!! Polecam Pana Piotra.

p. Wojtek
dieta redukcyjna -12kg

Psychodietetyk Agnieszka

Podczas wizyty panuje miła i przyjazna atmosfera. Pan Piotr odpowiada na wszystkie pytania i dzieli się swoją wiedzą. Dieta dostosowana do potrzeb. I pomimo problemów hormonalnych z tarczycą już po pierwszym miesiącu spadły pierwsze kilogramy. Dodatkowym atutem jest możliwość wprowadzania ciągłych zmian, w postaci owoców czy warzyw sezonowych. Zdecydowanie polecam.

p. Agnieszka
dieta redukcyjna -9kg