Centrum Dietetyki i Aktywności w Stargardzie

Mgr Piotr Lewandowski - Dietetyk

Absolwent Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie. Po studiach odbyłem dwuletnią zagraniczną praktykę w Westmanstown Sport & Conference Center w Dublinie specjalizując się w konsultacjach żywieniowych dla ludzi aktywnych, systematycznie uprawiających sport i wysiłek fizyczny.

W 2010 r założyłem Centrum Dietetyki i Aktywności w Szczecinie. Misją, która przyświeca mi do dziś jest połączenie indywidualnej diety z aktywnością fizyczną. Pacjent, który przychodzi do gabinetu ze swoim problemem : otyłością , nadwagą , różnymi schorzeniami zdrowotnymi ma pewność , że w Centrum Dietetyki i Aktywności może liczyć na fachową pomoc . Przede wszystkim otrzyma program oparty na indywidualnej diecie i odpowiednio dobranej aktywności fizycznej do jego możliwości.

Gabinet w Stargardzie Przychodnia NZOZ osiedle Zachód A17

W 2015 r swoją praktykę rozszerzyłem o placówkę w pobliskim Stargardzie w Przychodni Rodzinnej na Osiedlu Zachód A17.

Wszystkich Państwa ze Stargardu i okolic zapraszam na konsultację. Odpowiem na Państwa pytania, opracuję indywidualną dietę, oraz pomogę dobrać program treningowy dopasowany do możliwości Twojego organizmu. Analiza wszystkich potraw pozwoli na ułożenie sposobu odżywiania, który będzie idealnie dopasowany do Twoich codziennych zajęć i przyzwyczajeń .

W naszym Centrum przede wszystkim stawiamy na współpracę opartą na zdrowych nawykach żywieniowych . W swojej praktyce nie stosujemy żadnych suplementów .Program zawsze oparty jest na treningu , ćwiczeniach i odpowiednio dobranej indywidualnej diecie , co gwarantuje pacjentowi sukces , a po zakończeniu współpracy dzięki wyrobieniu odpowiednich nawyków żywieniowych pewność utrzymania wymarzonej wagi.

Postawienie na jakość , oparcie diety na prostych , ogólnodostępnych produktach oraz odpowiedni trening spotkało się z bardzo przychylnym odbiorem wśród naszych Pacjentów , dlatego zapraszam wszystkich do zrealizowania swoich marzeń o szczupłej sylwetce i zdrowym wyglądzie na co dzień

Opinie

odchudzanie z dietetykiem w Stargardzie
w trakcie diety
efekt współpracy z dietetytkiem
Dietetyk Piotr Lewandowski

Piotr Lewandowski – ZnanyLekarz.pl

Nasza Przychodnia

Centrum Dietetyki i Aktywności
Osiedle Zachód A17,
73-110 Stargard,
tel: 516 052 350

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
W Centrum Dietetyki zawsze otrzymasz indywidualny jadłospis !! W naszej praktyce nie stosujemy żadnych suplementów!! Uważamy ,że połączenie diety z aktywnością daje najlepsze rezultaty!!!