O NAS

Centrum Dietetyki i Aktywności działa i funkcjonuje w przekonaniu, iż prawidłowo zbilansowana dieta może sprawić abyś każdego dnia był w świetnej kondycji fizycznej oraz cieszył się dobrym samopoczuciem. Miasta w których zlokalizowane są gabinety to Szczecin, Stargard i Koszalin.

Aby spełnić Wasze oczekiwania Centrum zaopatrzone jest w profesjonalną aparaturę i oprogramowanie do badania składu masy ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA). Metoda BIA określa zawartość tkanki tłuszczowej w masie ciała, a także masę beztłuszczową (kości, mięśnie, tkanki miękkie – organy) i stopień nawodnienia z dokładnością do 0,1%. Analiza dostarcza niezbędnych informacji do wykorzystania w opracowaniu odpowiednich planów żywieniowych i treningowych.

Wykazuje przede wszystkim jednoznacznie na nadwagę, otyłość lub jej brak.

Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie wdrożyć dopasowany do Twoich potrzeb program żywieniowy oparty na racjonalnej diecie i odpowiednio dobranej aktywności fizycznej.

Swoją ofertę kierujemy do osób pragnących poprawić stan swojego zdrowia poprzez korzyści płynące z racjonalnego odżywiania się i uprawiania sportu. Bowiem dieta w połączeniu z przyjemnym sportowym wysiłkiem daje 100% satysfakcji , a uzyskane wyniki zadowalają nawet największych sceptyków!

Diety, które powstają w naszym centrum tworzone są indywidualnie, ponieważ wiemy że każdy człowiek jest inny, niepowtarzalny, a potrzeby i upodobania żywieniowe ludzi różnią się od siebie.

Zapraszamy do spotkań z dietetykiem w Stargardzie, Szczecinie oraz Koszalinie.

Mgr inż. Piotr Lewandowski

franczyza

Absolwent Wydziału Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie. Po studiach odbyłem dwuletnią zagraniczną praktykę w Westmanstown Sport & Conference Center w Dublinie specjalizując się w konsultacjach żywieniowych dla ludzi aktywnych, systematycznie uprawiających sport i wysiłek fizyczny.

W 2010 r założyłem Centrum Dietetyki i Aktywności w Szczecinie. Misją, która przyświeca mi do dziś jest połączenie indywidualnej diety z aktywnością fizyczną. Pacjent, który przychodzi do gabinetu ze swoim problemem : otyłością , nadwagą , różnymi schorzeniami zdrowotnymi : cukrzycą typu 2 , podwyższonym poziomem cholesterolu, niedoczynnością tarczycy ma pewność , że w Centrum Dietetyki i Aktywności może liczyć na fachową pomoc . Przede wszystkim otrzyma program oparty na indywidualnej diecie i odpowiednio dobranej aktywności fizycznej do jego możliwości.

W 2015 r swoją praktykę rozszerzyłem o placówkę w pobliskim Stargardzie , zaproszono mnie również do konsultacji dietetycznych w przychodniach Medicover.
Zapraszam zatem wszystkich Państwa do współpracy , chętnie odpowiem również na Państwa pytania. Do zobaczenia Piotr Lewandowski – dietetyk.

ZAJMUJĘ SIĘ

 • nadwagą i otyłością
 • nadciśnieniem tętniczym
 • podwyższonym poziomem cholesterolu
 • cukrzycą
 • niedoborami pokarmowymi
 • zbilansowaną dietą sportową

KONSULTACJE DEDYKOWANE SĄ DLA KAŻDEGO KTO CHCE:

 • zdobyć wiedzę na temat prawidłowego odżywiania
 • zredukować tkankę tłuszczową,
 • pozbyć się nadwagi,
 • poprawić kondycję i wytrzymałość ,
 • zmaksymalizować efekty swojego treningu oraz otrzymać indywidualny plan żywieniowy dopasowany do swojej aktywności fizycznej.

Piotr Lewandowski – ZnanyLekarz.pl

UMÓW WIZYTĘ - SZCZECIN UMÓW WIZYTĘ - STARGARD