Centrum Dietetyki i Aktywności w Koszalinie

Mgr Maja Czerwińska - Dietetyk

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, kierunek Dietetyka oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka. Aktualnie w trakcie studiów doktoranckich w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

W trakcie studiów uczestniczyłam w w wielu projektach badawczych m.in.dotyczących restrykcji kalorycznych czy przesiąkliwości jelit. Jestem autorem i współautorem publikacji oraz prac badawczych dotyczących dietetyki. Prezentowane przeze mnie na licznych polskich i międzynarodowych konferencjach i sympozjach wyniki badań spotykały się z dużym uznaniem i wielokrotnie były nagradzane.

Wiedzę i doświadczenia poszerzam pracując na co dzień jako dietetyk kliniczny, gdzie zajmuje się m.in. leczeniem żywieniowym pacjentów zarówno niedożywionych jak i otyłych oraz pacjentami z chorobami dietozależnymi

Gabinet w Koszalinie Orthos Klinika ul.Sygietyńskiego 14, 75-547 Koszalin

Z początkiem jesieni 2017 r postanowiliśmy rozszerzyć naszą praktykę o kolejne miasto w województwie Zachodniopomorskim –

Wszystkich Państwa z Koszalina i okolic zapraszam na konsultację. Odpowiem na Państwa pytania, opracuję indywidualną dietę, oraz pomogę dobrać program treningowy dopasowany do możliwości Twojego organizmu. Analiza wszystkich potraw pozwoli na ułożenie sposobu odżywiania, który będzie idealnie dopasowany do Twoich codziennych zajęć i przyzwyczajeń .

W naszym Centrum przede wszystkim stawiamy na współpracę opartą na zdrowych nawykach żywieniowych . W swojej praktyce nie stosujemy żadnych suplementów .Program zawsze oparty jest na treningu , ćwiczeniach i odpowiednio dobranej indywidualnej diecie , co gwarantuje pacjentowi sukces , a po zakończeniu współpracy dzięki wyrobieniu odpowiednich nawyków żywieniowych pewność utrzymania wymarzonej wagi.

Postawienie na jakość , oparcie diety na prostych , ogólnodostępnych produktach oraz odpowiedni trening spotkało się z bardzo przychylnym odbiorem wśród naszych Pacjentów , dlatego zapraszam wszystkich do zrealizowania swoich marzeń o szczupłej sylwetce i zdrowym wyglądzie na co dzień

Nasza Przychodnia

Gabinet w Koszalinie Orthos Klinika
ul.Sygietyńskiego 14,
75-547 Koszalin
tel: 607 898 068

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
W Centrum Dietetyki zawsze otrzymasz indywidualny jadłospis !! W naszej praktyce nie stosujemy żadnych suplementów!! Uważamy ,że połączenie diety z aktywnością daje najlepsze rezultaty!!!
ZAMÓW DIETĘ ON-LINE