Centrum Dietetyki i Aktywności w Koszalinie

Mgr Maja Czerwińska zaprasza na konsultacje.

Jestem dietetykiem klinicznym i specjalizuję się w leczeniu żywieniowym pacjentów z otyłością i niedowagą. Pracuję z osobami cierpiącymi z powodu chorób dietozależnych takich jak: cukrzyca typu 2, zespół jelita drażliwego, celiakia. Przede wszystkim schorzenia te wynikają z:

  • złych nawyków żywieniowych
  • spożywania produktów o wysokim indeksie glikemicznym
  • braku regularnych posiłków oraz aktywności fizycznej.

Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na kierunku „Dietetyka” a także studia podyplomowe (kierunek „Psychodietetyka”). Obecnie kończę studia doktoranckie na tej samej uczelni. Podczas studiów brałam udział w naukowych projektach poświęconych m.in. przesiąkliwości jelit oraz restrykcji kalorycznych. Ponadto jestem autorką wielu prac badawczych i publikacji w zakresie dietetyki. Uczestniczyłam w sympozjach i konferencjach organizowanych w kraju i zagranicą. Prezentowałam podczas nich wyniki przeprowadzanych badań, które cieszyły się sporym uznaniem oraz były wielokrotnie nagradzane.

Zapraszam do wzięcia udziału w konsultacjach dietetycznych osoby z Koszalina i okolicznych miejscowości.

Spotkaj się z dietetykiem w Koszalinie

Z początkiem jesieni 2017 r postanowiliśmy rozszerzyć naszą praktykę o kolejne miasto w województwie zachodniopomorskim.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na spotkania z dietetykiem w Centrum Dietetyki i Aktywności. W nowym koszalińskim gabinecie oferujemy konsultacje podczas których:

  • stworzymy indywidualnie dobraną dietę,
  • dobierzemy program treningowy zgodny z wydolnością i możliwościami fizycznymi Twojego organizmu,
  • dokonamy analizy ulubionych potraw na podstawie której wdrożymy dietę

Sporządzając nasze programy żywieniowe absolutnie nie wykorzystujemy żadnego z dostępnych suplementów diety. Każdy program złożony jest z indywidualnie opracowanego jadłospisu w połączeniu z odpowiednim treningiem oraz aktywnością fizyczną. Ćwiczenia dobieramy w taki sposób, by były zawsze dostosowane do możliwości fizycznych danego ogranizmu. Dodatkowo każda ułożona przez nas dieta uwzględnia preferencje smakowe Pacjenta oraz rytm jego codziennych zajęć – nie musisz dostosowywać swojego dnia do diety. To my dietę dostosujemy do Twojego dnia.

Takie podejście jest gwarancją sukcesu w walce o redukcję masy ciała i ukształtowanie swojej figury w zdrowy sposób. Wdrożenie dobrych nawyków żywieniowych w połączeniu z aktywnością fizyczną gwarantuje zachowanie efektów w dłuższym okresie czasu. Po zakończeniu naszej współpracy możesz mieć pewność utrzymania wymarzonej wagi.

Opieramy dietę na prostych, łatwodostępnych produktach i odpowiednio dobranej aktywności fizycznej. Pacjenci Centrum Dietetyki i Aktywności przekonali się, że dzięki temu można z powodzeniem zrealizować swoje marzenia o szczupłej sylwetce. Cieszymy się, że racjonalny sposób zdrowego odchudzania na jaki postawiliśmy został bardzo pozytywnie odebrany przez wielu naszych Pacjentów. Jeśli pragniesz zdrowo wyglądać i zrzucić zbędne kilogramy, to zapraszamy do naszego gabinetu w Koszalinie. Skutecznie pomożemy w zrealizowaniu swoich marzeń o szczupłej sylwetce.

Wnętrze gabinetu dietetyka
Gabinet Centrum Dietetyki i Aktywności
Dietetyk Maja Czerwińska

Nasza Przychodnia

Centrum Dietetyki i Aktywności
ul. Sygietyńskiego 14,
75-547 Koszalin
tel: 607 898 068

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
W Centrum Dietetyki zawsze otrzymasz indywidualny jadłospis !! W naszej praktyce nie stosujemy żadnych suplementów!! Uważamy ,że połączenie diety z aktywnością daje najlepsze rezultaty!!!
ZAMÓW DIETĘ ON-LINE