Dietetyk Szczecin

Prezentujemy zdjęcia przedstawiające nasze gabinety. Pierwszy z nich znajduje się w Szczecinie przy ul. Kazimierskiej 4e/1 – zobacz lokalizację na mapie. W tym miejscu można skorzystać z pełnej oferty Centrum Dietetyki i Aktywności. Posiadamy najwyższej klasy urządzenia, które umożliwiają wykonanie precyzyjnej analizy składu masy ciała. Wynik badania umożliwia dietetykowi wdrożenie odpowiedniego programu żywieniowego lub treningowego dokładnie dopasowanych do realnych potrzeb badanej osoby.

Oto wnętrza szczecińskiego gabinetu:

Dietetyk Stargard

Miasto w którym znajduje się nasza druga placówka to Stargard. Dokładnie zlokalizowana jest na Osiedlu Zachód A17 w budynku Przychodni Medycyny Rodzinnej. Na miejscu dostępne są wszystkie usługi, które świadczone są w szczecińskim gabinecie. Zapraszamy na spotkania z dietetykiem oraz wizyty kontrolne. Oba nasze gabinety są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00. Zachęcamy do umawiania wizyt on-line (ta forma kontaktu jest dostępna dla obu gabinetów).

Tak prezentuje się gabinet Centrum Dietetyki i Aktywności w Stargardzie:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
W Centrum Dietetyki zawsze otrzymasz indywidualny jadłospis !! W naszej praktyce nie stosujemy żadnych suplementów!! Uważamy ,że połączenie diety z aktywnością daje najlepsze rezultaty!!!
ZAMÓW DIETĘ ON-LINE