Centrum Dietetyki i Aktywności w Stargardzie

Na początek kilka słów o mnie aby mogli mnie Państwo lepiej poznać. Nazywam się Piotr Lewandowski, jestem dietetykiem. Ukończyłem Wydział Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technicznego w Szczecinie. Zdobytą wiedzę na studiach poparłem w praktyce kończąc dwuletni zagraniczny staż w Westmanstown Sport & Conference Center w Dublinie specjalizując się w konsultacjach żywieniowych dla ludzi aktywnych, systematycznie uprawiających sport i wysiłek fizyczny. Moim celem jest dostarczenie pomocy wszystkim tym Pacjentom, którzy chcieliby zmienić swoje nawyki żywieniowe, zrzucić zbędne kilogramy oraz wyleczyć się ze schorzeń spowodowanych złym odżywianiem. Współpraca opiera się tylko i wyłącznie na indywidualnym i praktycznym podejściu do każdego Pacjenta. Jeśli chcą Państwo podjąć współpracę lub dowiedzieć się więcej w czym może pomóc dietetyk – serdecznie zapraszam do kontaktu.

Gabinet w Stargardzie Przychodnia NZOZ osiedle Zachód A17

W 2015 r swoją praktykę rozszerzyłem o placówkę w pobliskim Stargardzie w Przychodni Rodzinnej na Osiedlu Zachód A17.

Wszystkich Państwa ze Stargardu i okolic zapraszam na konsultacje dietetyczne. Odpowiem na pytania, opracuję indywidualną dietę, oraz pomogę dobrać program treningowy dopasowany do możliwości danego organizmu. Analiza wszystkich potraw pozwoli na ułożenie sposobu odżywiania, który będzie idealnie dopasowany do Państwa codziennych zajęć i przyzwyczajeń.

W Centrum Dietetyki i Aktywności przede wszystkim stawiamy na współpracę opartą na zdrowych nawykach żywieniowych. W swojej praktyce nie stosujemy żadnych suplementów. Program zawsze oparty jest na treningu, ćwiczeniach i odpowiednio dobranej indywidualnej diecie, co gwarantuje pacjentowi sukces a po zakończeniu współpracy dzięki wyrobieniu odpowiednich nawyków żywieniowych pewność utrzymania wymarzonej wagi.

Postawienie na jakość, oparcie diety na prostych, ogólnodostępnych produktach oraz odpowiedni trening spotkało się z bardzo przychylnym odbiorem wśród naszych Pacjentów. Dlatego zapraszam wszystkich do zrealizowania swoich marzeń o szczupłej sylwetce i zdrowym wyglądzie na co dzień

Dietetyk Piotr Lewandowski

Piotr Lewandowski – ZnanyLekarz.pl

Nasza Przychodnia

Centrum Dietetyki i Aktywności
Osiedle Zachód A17,
73-110 Stargard,
tel: 516 052 350