Centrum Dietetyki i Aktywności w Koszalinie

Końcówka roku 2017 to bardzo przyjemny moment dla naszej sieci gabinetów dietetycznych.

W listopadzie 2017 r zaprosiliśmy bowiem Państwa do nowo otwartego Centrum Dietetyki i Aktywności w Koszalinie przy ul. Sygietyńskiego 14.

Pani dietetyk Maja Czerwińska – Rogowska, która pracuje z pacjentami w Koszalinie specjalizuje się w leczeniu żywieniowym pacjentów z otyłością i niedowagą. Pracuje z osobami cierpiącymi z powodu chorób dietozależnych takich jak: cukrzyca typu 2, zespół jelita drażliwego, celiakia, niedoczynność tarczycy.
Przede wszystkim schorzenia te wynikają z:

  • złych nawyków żywieniowych
  • spożywania produktów o wysokim indeksie glikemicznym
  • braku regularnych posiłków oraz aktywności fizycznej.

Pani Magister Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na kierunku „Dietetyka” a także studia podyplomowe (kierunek „Psychodietetyka”). Obecnie kończy studia doktoranckie na tej samej Uczelni.

Naszym Pacjentom chcieliśmy przekazać przede wszystkim naszą wizję współpracy, która opiera się przede wszystkim na kompleksowej współpracy indywidualnie dobranej do możliwości każdego organizmu.
Trafiając do naszego gabinetu Pacjent określa swój cel, my natomiast dobieramy odpowiednią strategię opierając się miedzy innymi na szczegółowej analizie składu ciała wykonaną analizatorem Tanita.
Sporządzając nasze programy żywieniowe absolutnie nie wykorzystujemy żadnego z dostępnych suplementów diety. Każdy program złożony jest z indywidualnie opracowanego jadłospisu w połączeniu z odpowiednim treningiem oraz aktywnością fizyczną. Ćwiczenia dobieramy w taki sposób, by były zawsze dostosowane do możliwości fizycznych danego organizmu. Dodatkowo każda ułożona przez nas dieta uwzględnia preferencje smakowe Pacjenta oraz rytm jego codziennych zajęć – nie musisz dostosowywać swojego dnia do diety. To my dostosujemy dietę do Twojego harmonogramu dnia.

We Wszystkich placówkach już ponad 2000 Pacjentów poradziło sobie z problemem otyłości, nadwagą i chorobami dietozależnymi.

Jeśli pragniesz zdrowo wyglądać, zrzucić zbędne kilogramy lub poradzić sobie chorobami klinicznymi to zapraszamy do Centrum Dietetyki i Aktywności w Koszalinie przy ul. Sygietyńskiego 14. Skutecznie pomożemy w zrealizowaniu Twojego celu!!!

Wnętrze gabinetu dietetyka
Gabinet Centrum Dietetyki i Aktywności
Dietetyk Maja Czerwińska-Rogowska

Nasza Przychodnia

Centrum Dietetyki i Aktywności
ul. Sygietyńskiego 14,
75-547 Koszalin
tel: 607 898 068