Co robimy i kim jesteśmy?

Centrum Dietetyki i Aktywności działa i funkcjonuje w przekonaniu, iż prawidłowo zbilansowana dieta może sprawić abyś każdego dnia był w świetnej kondycji fizycznej oraz cieszył się dobrym samopoczuciem. Miasta w których zlokalizowane są gabinety to Szczecin, Stargard i Koszalin.

Aby spełnić Wasze oczekiwania Centrum zaopatrzone jest w profesjonalną aparaturę i oprogramowanie do badania składu masy ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA). Metoda BIA określa zawartość tkanki tłuszczowej w masie ciała, a także masę beztłuszczową (kości, mięśnie, tkanki miękkie – organy) i stopień nawodnienia z dokładnością do 0,1%. Analiza dostarcza niezbędnych informacji do wykorzystania w opracowaniu odpowiednich planów żywieniowych i treningowych.

Wykazuje przede wszystkim jednoznacznie na nadwagę, otyłość lub jej brak.

Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie wdrożyć dopasowany do Twoich potrzeb program żywieniowy oparty na racjonalnej diecie i odpowiednio dobranej aktywności fizycznej.

Swoją ofertę kierujemy do osób pragnących poprawić stan swojego zdrowia poprzez korzyści płynące z racjonalnego odżywiania się i uprawiania sportu. Bowiem dieta w połączeniu z przyjemnym sportowym wysiłkiem daje 100% satysfakcji , a uzyskane wyniki zadowalają nawet największych sceptyków!

PIOTR_LEWANDOWSKI
shadow

JAK TO DZIAŁA

Podjęcie decyzji

Pierwszy i najważniejszym krokiem jest decyzja o poprawie swojego stylu odżywiania oraz chęć porady specjalisty.

Zakup diety

Kolejny krok to zakup odpowiedniego planu żywieniowego bezpośrednio dostosowanego do Twoich potrzeb.

Uzupełnienie ankiety

Wypełnienie wstępnej ankiety która pomocna będzie w przygotowaniu odpowiedniego programu dla Ciebie.

Rozpoczęcie konsultacji

Twój osobisty dietetyk umówi się na indywidualne konsultacje ON-LINE w dogodnym dla Ciebie terminie.

Piotr Lewandowski – ZnanyLekarz.pl

OPINIE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
W Centrum Dietetyki zawsze otrzymasz indywidualny jadłospis !! W naszej praktyce nie stosujemy żadnych suplementów!! Uważamy ,że połączenie diety z aktywnością daje najlepsze rezultaty!!!
ZAMÓW DIETĘ ON-LINE