PLATFORMA ON-LINE

Nazywam się Piotr Lewandowski jestem dietetykiem i założycielem Centrum Dietetyki i Aktywności . W ramach mojej kilkuletniej praktyki wiele razy spotkałem się z sytuacją, że pacjent z wielu powodów nie mógł dojechać do Naszych placówek stacjonarnych . Sam przeżyłem kilka sytuacji , że w ostatniej chwili z przyczyn niezależnych musiałem odwołać wizytę u lekarza. Dlatego rozwiązanie on–line dla wszystkich Państwa , którzy potrzebują pomocy dietetycznej jest idealnym rozwiązaniem.
Internet jest tylko środkiem dotarcia do realizacji całego procesu, opieka jest identyczna jak w naszych centrach stacjonarnych. Stworzony system video konferencji gwarantuje Państwu najwyższą jakość współpracy , tak jakbyśmy spotykali się w sposób tradycyjny.

Indywidualna dieta dopasowana do preferencji i stylu życia oraz system wizyt kontrolnych w postaci video konferencji zapewnia Państwu komfort współpracy i przynosi znakomite efekty już w pierwszym miesiącu stosowania Programu.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

  • niedoczynnością tarczycy
  • treningiem sportowym w połączeniu ze zbilansowaną dietą
  • nadwagą i otyłością
  • nadciśnieniem tętniczym
  • podwyższonym poziomem cholesterolu
  • cukrzycą
  • niedoborami pokarmowymi

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

Schemat działania jest dokładnie taki sam jak w gabinecie stacjonarnym . Na początku dietetyk przeprowadza wywiad , dzięki czemu może dokładnie poznać preferencje Pacjenta , dobrać odpowiednia strategię i cel na najbliższy miesiąc. Ankieta zaprezentowana na naszej platformie on-line spełnia identyczne zadanie.
Następnie w ciągu 7 dni od zaksięgowania płatności Pacjent dostaje indywidualny Program Dietetyczny droga mailową .
Kolejnym krokiem jest system video konsultacji, które odbywają się co 14 dni . Na każdym spotkaniu kontrolnym otrzymacie Państwo konkretne wskazówki na temat diety , fachowy zespół specjalistów odpowie na każde pytanie , rozwieje wątpliwości i wskaże strategie na kolejne dwa tygodnie współpracy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy 3 programy dietetyczne różniące się czasem trwania:

PROGRAM BASIC - Dieta 7-dniowa + 2 video konsultacje

Zawiera Program żywieniowy przygotowany na 7 dni (można go cyklicznie powtarzać) , podczas którego możesz przekonać się czy przekazana przez nas dieta spełnia Twoje oczekiwania , a system konsultacji daje pożądane efekty.

ZAMAWIAM

PROGRAM PRO - Dieta 14-dniowa + 4 video konsultacje

Obejmuje 14-dniowy jadłospis, który wykorzystujesz dwukrotnie w ciągu miesiąca. Jest to program żywieniowy indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb, stanu zdrowia i upodobań, bazujący na ogólnodostępnych produktach spożywczych. 4 video konsultacje to natomiast komfort współpracy i świetny rezultat końcowy.

ZAMAWIAM

PROGRAM PREMIUM - Dieta 21-dniowa + 6 video konsultacji

Najbardziej urozmaicony program żywieniowy , który pozwala na wprowadzenie szerokiej gamy produktów sezonowych . Znakomity system wizyt kontrolnych , które dają pewność skuteczności działania.

ZAMAWIAM

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
W Centrum Dietetyki zawsze otrzymasz indywidualny jadłospis !! W naszej praktyce nie stosujemy żadnych suplementów!! Uważamy ,że połączenie diety z aktywnością daje najlepsze rezultaty!!!
ZAMÓW DIETĘ ON-LINE