CO ZYSKUJESZ ODCHUDZĄJĄC SIĘ Z CENTRUM DIETETYKI ON-LINE

baner_cdo

Piotr Lewandowski - Dietetyk

afdabcf6-efd3-45e2-8610-3bbdd7910025

Jak wygląda współpraca?

Każdy program przygotowany w Centrum Dietetyki i Aktywności dopasowany jest do indywidualnych preferencji pacjenta i tak samo skuteczny jak przy współpracy stacjonarnej.
Dzięki ankiecie żywieniowej , którą wypełniasz podczas zakupu programu mamy pewność , że otrzymana dieta pozwoli zrealizować Twoje cele , a wybrane propozycje będą smaczne i łatwe w przygotowaniu.

Kontakt:

Podczas tworzenia diety spodziewaj się również kontaktu ze strony specjalisty , który dopyta o szczegóły i wytłumaczy wszystkie najważniejsze aspekty programu.

Realizacja:

W ciągu 7 dni od zaksięgowania płatności Pacjent dostaje indywidualny Program Dietetyczny droga mailową.
Kolejnym etapem jest system video konsultacji, które odbywają się raz w miesiącu . Na każdym spotkaniu kontrolnym otrzymacie Państwo konkretne wskazówki na temat diety , fachowy zespół specjalistów odpowie na każde pytanie , rozwieje wątpliwości i wskaże strategie na kolejny miesiąc współpracy.

Pamiętaj!

Każdy program żywieniowy jest indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb, stanu zdrowia i upodobań, bazujący na ogólnodostępnych produktach spożywczych. Video konsultacje to natomiast komfort współpracy i świetny rezultat końcowy.

Certyfikaty

shadow
certyfikaty HD-2
shadow
certyfikaty HD
shadow

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
W Centrum Dietetyki zawsze otrzymasz indywidualny jadłospis !! W naszej praktyce nie stosujemy żadnych suplementów!! Uważamy ,że połączenie diety z aktywnością daje najlepsze rezultaty!!!
ZAMÓW DIETĘ ON-LINE